Suured mehed

Suurtele Meestele: Kuidas Riietuda Ennast Väiksemaks

Riiete keha kujuga sobitamine, eriti kui oled suuremat sorti mees, on esimene asi millele sa võiksid tähelepanu pöörata. Võibolla ei ole sa veel tähele pannud, aga kui sa kannad lohvakaid ja väljaveninud riideid, siis see paneb sind välja paistma veel suuremalt. Järgnevalt mõned kasulikud nipid, kuidas riiete õige sobitamisega sportlikum ja atraktiivsem välja näha.

Lihtsus

Fakt on see, et paksud inimesed on silmapaistvad. Tihti kahjuks negatiivselt. Sinu vöökoht ja suur tagumik on esimesed kuhu teiste pilk seisma jääb. Seega tuleks teil kanda võimalikult neutraalsetes toonides riideid. Vältige erksaid värve. Näiteks must t-särk ja klassikalised sinised teksad on kordades parem valik kui punane-ruuduline või  kollased-oranšid toonid.

Kergus

Paksud ja rasked riided teevad sinu väljanägemise veelgi suuremaks. Rasked riided panevad sind ka rohkem higistama ja see võib avalikus ruumis tekitada palju ebameeldivusi.

Vali kerged ja õhku läbilaskvad materjalid. Puuvill on hea valik!

Vaheta vöö trakside vastutraksid

Kui see mees pildil kannaks vööd, siis paistaks tema kõht veelgi suurem, kuna vöö tõstab kõhtu ülespoole.

Suure õllekõhuga mehed peaks vööde kandmist vältima. Kui õhupalli hakata keskelt kokku suruma, siis see paisutab ühe otsa veelgi suuremaks. Puhas füüsika! Kandke trakse, need on stiilsed ja mugavad!

Laiad ja lahtised kraed

Kui teil on lai nägu, siis kinni nööbitud triiksärgi krae teeb selle veelgi suuremaks. Vabastage mõned nööbid ja näete kohe kuidas olukord muutub paremaks.

Kandke peakatet

Stiilse mütsi või kaabu kandmine suunab tähelepanu probleemsetelt kohtadelt mujale. Kaabu kandmine näitab, et pead moest lugu.

Kui sa just ei pea, siis ära topi särki püksi!

Püksi topitud särk toob sinu õllekõhu kenasti esile, ära tee seda, -kui sa just ei pea! Vali mõnusalt keha kallistav särk, mis ei oleks lotendav ega ka liiga kitsas.

Kui oled hädas riiete valimisega, siis aitab sind MotleyDenim E-pood, mis pakub laias valikus suuri riideid meestele tuntud kaubamärkidelt.